header banner
Default

Big Eyes Coin, Bitcoin ve Ethereum, kripto para birimlerinin bu kadar önemli seviyelere nasıl yükseldiğinin gerçek örnekleridir


  • Haberler
  • Teknoloji Haberleri
  • Kripto Para Birimleri Nasıl Bu Kadar Etkileyici Seviyelere Yükseldi? Big Eyes Coin, Bitcoin Ve Ethereum Gerçek Örneklerdir

Kripto para birimi sektörü biraz beklenmedik bir şekilde ortaya çıktı, ancak bildiğimiz şekliyle finansı dönüştürdü. Popülaritesindeki etkileyici yükselişi, Bitcoin ve Ethereum gibi paraların sınırsız başarıya ulaşmasıyla nasıl bu kadar çok şey başardığını soran birçok kişi var. Yeni bir meme coin olan Big Eyes Coin, ön satışta 17.6 milyon dolarlık astronomik bir gelir elde ettikten sonra ilgi odağına giriyor ve yeni bir başarı öyküsü çıkartıyor gibi görünüyor. Ancak kripto para birimleri bu kadar hızlı bir başarıya nasıl yükseldi? Şu anda yatırımcıların ilgisini çeken üç popüler kripto para birimine bir göz atalım. (İLANDIR)

VIDEO: Don't Buy Meme Coins Like Big Eyes
Crypto Warehouse
Kripto para birimleri nasıl bu kadar etkileyici seviyelere yükseldi? Big Eyes Coin, Bitcoin ve Ethereum Gerçek Örneklerdir

Kripto para birimleri nasıl bu kadar etkileyici seviyelere yükseldi? Big Eyes Coin, Bitcoin ve Ethereum Gerçek Örneklerdir - 1

BİTCOİN - KRİPTO DEVRİMİ

Bitcoin, merkezi kontrol veya bankalara veya hükümetlere ihtiyaç duymadan çalışan dijital bir para birimidir. Halka açık bir defter, her bitcoin işlemini not ederek, kopyaların her yerdeki sunucularda tutulmasına olanak tanır. Elinde bilgisayarı olan herkes, düğüm (node) olarak bilinen bu sunuculardan birini kurabilir.

Her işlem ağa genel olarak yayınlanır ve düğümler arasında paylaşılır. Yaklaşık on dakika sonra, işlemler madenciler tarafından blok adı verilen bir grupta toplanır ve sonsuza kadar blok zincire işlenir. Bu, Bitcoin'in nihai hesap defteridir.

Dijital cüzdanlar, geleneksel parayı fiziksel bir cüzdanda bulundurur gibi dijital para birimlerini tutar. Bu dijital cüzdanlara çeşitli çevrimiçi araçlarla erişilebilir. Gerçek şu ki, bir Bitcoin veya bir cüzdan mutlaka mevcut olmak zorunda değildir ancak var olan, bir madeni paranın mülkiyeti ile ilgili ağ sözleşmesidir. Fonların sahipliğini kanıtlamak için her işlem için özel bir anahtar kullanılır. Bu özel anahtar, tamamen ezberleme ile çalışabilir, yani dijital paralarına erişmek için başka hiçbir şeye ihtiyaç duyulmaz. Buna “beyin cüzdanı” denir.

Bitcoin'in başarısı, piyasaya etkileyici girişinde ve benzeri görülmemiş bir finansal devrim başlatmasında yatıyor. Başarısı geçici değil ve BTC'nin önümüzdeki yıllarda da popülerliğini koruması muhtemel.

Kripto para birimleri nasıl bu kadar etkileyici seviyelere yükseldi? Big Eyes Coin, Bitcoin ve Ethereum Gerçek Örneklerdir - 2

ETHEREUM YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

Ethereum, akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların (dApp'ler) kesinti, dolandırıcılık, kontrol veya üçüncü bir tarafın müdahalesi riskine girmeden oluşturulmasına ve dağıtılmasına izin veren açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Ethereum, bir blok zinciri üzerinde çalışan kendi programlama dilini kullanır.

Bitcoin, en popüler kripto para birimi olarak yerini korusa da, Ethereum'un etkileyici büyümesi, birçok kişiye Bitcoin'i geçebileceğini düşündürüyor. Bunun nedeni çoğunlukla Ethereum'un blok süresinin 10 dakikaya karşı 12 saniyeyle Bitcoin'den önemli ölçüde daha düşük olması. Bu, Ethereum'un daha fazla blok onayı tamamlayarak madencilerinin daha fazla blok işlemesine ve daha fazla Ether toplamasına izin verdiği anlamına geliyor. Ethereum kullanıcıları, Bitcoin üzerindeki ana zaferinin sadece para transferinden daha fazla özelliğe sahip olduğuna inanıyor. JPMorgan Chase, Intel ve Microsoft gibi şirketler halihazırda Ethereum'a yatırım yaptı ve ETH'nin kripto endüstrisindeki büyümesi en hafif tabirle etkileyici.

Kripto para birimleri nasıl bu kadar etkileyici seviyelere yükseldi? Big Eyes Coin, Bitcoin ve Ethereum Gerçek Örneklerdir - 3

BİG EYES COİN - YAPIM AŞAMASINDAKİ BİR BAŞARI HİKAYESİ

Big Eyes Coin (BIG), Ethereum ağında çalışacak şekilde ayarlanmış, taze yüzlü kedi temalı bir meme kripto para birimidir. Zaten popüler olan kripto para, yalnızca ön satışında olmasına rağmen 17,6 milyon doları aştı ve erken yatırımcılar BIG'in piyasaya sürülmesini beklemekte zorlanıyor. Kendi hayır kurumu cüzdanının da aralarında bulunduğu kapsamlı bir heyecan verici planlar ve özellikler listesiyle bu meme coin kripto rekorlarını kırmaya hazır.

Big Eyes Coin, kullanıcıları için değer oluşturmak ve onlara değerli hizmetler sunmak için yerleşik DeFi işlevlerinden yararlanıyor. Yeni token meme paralarının halihazırda sahip olduğu medya varlığından faydalanacak şekilde ayarlandı ve BIG, Sushi Crew adlı NFT kulübüyle de yatırımcıları bolca etkiliyor.

Big Eyes Coin şu anda, erken yatırımcıların LAUNCHBIGEYES200 kodunu kullanarak katılabileceği yeni bir lansman bonusu teklifine sahip. Bu, alıcılara tokenlerına ek olarak yüzde 200 bonus verir.

Big Eyes Coin, köpeklerin birbirini yediği bir dünyayı dönüştürüyor ve bir kedinin merkez sahneye çıkmasına izin veriyor. Ethereum ve Bitcoin, erken aşamadaki yatırımın neden faydalı olduğunun en iyi örnekleridir ve Big Eyes Coin ön satışı, finansal başarı arayanlar için yeni bir fırsat.

Kripto para birimleri nasıl bu kadar etkileyici seviyelere yükseldi? Big Eyes Coin, Bitcoin ve Ethereum Gerçek Örneklerdir - 4

Sources


Article information

Author: Caitlyn Lynch

Last Updated: 1697815922

Views: 991

Rating: 4.8 / 5 (40 voted)

Reviews: 92% of readers found this page helpful

Author information

Name: Caitlyn Lynch

Birthday: 1929-11-13

Address: 95168 Anthony Ways, Lake Cynthia, ID 54565

Phone: +3955279354587444

Job: Environmental Scientist

Hobby: Beer Brewing, Web Development, Puzzle Solving, Swimming, Coin Collecting, Wine Tasting, Playing Piano

Introduction: My name is Caitlyn Lynch, I am a important, courageous, lively, Gifted, dedicated, dear, Open person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.